دربارهء ما
خوانندهء گرامی،تشريف فرمائی شما را به پایگاه خبری اخبار تجارت خوش آمد می گوئيم . 

اخبار تجارت www.akhbartejarat.ir​ یک وبسایت خبری- تحلیلی فعال در حوزه  اقتصاد و تجارت می باشد که از زمستان 93 شروع بکار کرده است.

مخاطبان اخبار تجارت را طیف وسیعی از مدیران، متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه اقتصاد و تجارت تشکیل می دهند.

اخبار تجارت همواره به عرضه خدمات ارزش افزوده و اطلاع رسانی بوسیله بسترهای نوین ارتباطی توجه خاصی داشته و همواره در عرضه اینگونه خدمات پیشرو و صاحب سبک بوده است. اطلاع رسانی بوسیله SMS، فکس، ایمیل و همچنین شبکه های اجتماعی ابزاری برای ارائه رسالت خبری و اطلاع رسانی بهره می برد.

اخبار تجارت بعنوان یک رسانه پیشرو در حوزه تجارت همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های اقتصاد و تجارت ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد.اخبار تجارت به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

اخبار تجارت یک پایگاه اطلاع رسانی ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه پولي و مالي فعالیت می کند.

چنانچه علاقمنديد برای دست اندرکاران اين سايت خبری، پيام يا پيشنهادی ارسال نمائيد مي تـوانيد پيام هاي خود را از طريق كادر زير براي ما ايميل نماييد و یا از طريق ايميل رسمي سايت به نشانی info@akhbartejarat.ir با ما در ارتباط باشيد.

شماره ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی : 1396/80009 

صاحب امتياز و مدير مسئول: سید جواد میرقاسمی

تلفن مستقیم : 09122571512